Mis on Roomscape?

 

Eelkõige on Roomscape maailma parim ajaviide. Kes aga pole täpsemalt kursis escape room‘ide ehk tõsieluliste põgenemismängudega, siis tegemist on innovaatilise 2-6 inimesele mõeldud mängulise ja adrenaliinirohke tegevusega temaatilises toas, kus erinevaid ülesandeid ja mõistatusi lahendades tuleb jõuda kindla eesmärgini. Üldjuhul on eesmärgiks ruumist välja pääsemine või mingi kindla esemeni jõudmine. Roomscape’i mängutubades on eesmärgiks ruumist välja pääsemine.

 

“Kuradi vinge värk! Kaasahaarav, adrenaliinirohke, ülimalt köitev mäng.” Mikk Valtna

 


 

Mis on mängu eesmärk? Jõuda erinevaid vaheülesandeid täites lõppeesmärgini, milleks on tavaliselt kinnisest ruumist põgenema pääsemine või esemeni jõudmine. Suurem eesmärk on aga sõpradega ülimalt mõnusalt aega veeta, kuid samas ka mitte oma mõistust täiesti välja lülitada.

 


 

Kaua mäng kestab? Mängu läbimiseks on mängijatele ette nähtud 60 minutit, eesmärk on läbida mäng võimalikult kiiresti. Kui 60 minutit saab täis ning lõppeesmärgini pole jõutud, jääb mäng pooleli.

 


 

Kui palju maksab Roomscape’i külastamine?

Roomscape’i külastus maksab grupile (2-6 inimest) tööpäeviti kuni kl. 18-ni 30 € ja pärast kl. 18 40 €. Nädalavahetusel tuleb Roomscape’i külastamise eest maksta 40 €.

 


 

Roomscape’i külastamine tundub ülimalt kulukas olevat …

Vastupidi, Roomscape’i näol on tegemist ilmselt Eesti soodsaima põgenemismänguga. Näiteks Tallinnas ja Riias tegutsevate “tubade” külastus maksab 45-65 €, Helsingis al 80 € ja Londonis al 105 €. Roomscape’i külastus maksab aga grupi peale 30 € või 40 €, see tähendab ühtlasi seda, et meie pakutav mäng ei tule inimese kohta palju kallim kui kinos käimine.

 


 

Kellele on mäng mõeldud? 

Mäng on mõeldud kõigile, kes on vähemalt 12-aastased. Noorematel peaks vanem saatja kaasas olema. Ülemist vanusepiiri pole.

Kõige noorem külastaja on olnud 4-aastane ja kõige vanem 80-aastane.

 


 

Kuidas saan mina sõpradega mängima tulla?

1. Täida broneeringuvorm või helista telefoninumbril +372 5874 0009 mänguaja broneerimiseks.

2. Maksa broneeringu eest koheselt pangaülekandega või kohapeal sularahas või pangakaardiga.

3. Tule mänguseltskonnaga kümme minutit enne broneeritud aega Roomscape’i (vastavalt kas Pikk 14, Tartu või Tehase 16C), et saaksime teile mängu süžeed, reegleid ning lõppeesmärki tutvustada.

4. Teie seiklus võib alata!

 


 

Kui suure grupiga võib mängima tulla?

Mängima võib tulla 2-6 liikmelise grupiga. Kõige edukamalt on mängu läbinud 4-liikmelised grupid.

 


 

Kas mängu on võimalik läbida ainult eesti keeles?

Ei, ka inglise keeles on võimalik mängu läbida.

 


 

 

Kas Roomscape’i näol on tegemist maailma esimese päriselulise põgenemistoaga?

Roomscape on esimene escape room Tartus ja Lõuna-Eestis. Teadaolevalt maailma esimene põgenemistuba avati juba 2006. aastal Silicon Valley’s, esimesed analoogsed ruumid Eestis avati 2014. aastal Tallinnas.

 


 

Kas autot on võimalik kuhugi niimoodi parkida, et selle eest raha ära ei võeta?

Muidugi on!

Pikk tn. 14 – parkimine on korraldatud sisehoovis ja klientidele on märgistatult 2h tasuta. Palume mitte parkida autot kortermaja parklasse.
Tehase 16C – tasuta parkimine Tehase 16B maja ees.